SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa EmlakBursa Emlak Sektöründe Öncü

Bursa ilimiz emlak sektöründe oldukça gelişmiştir. Her geçen gün, gerek mimari açıdan gerekse depreme dayanıklı sağlam yapı bakımından daha da kullanışlı ve modern yapılar şehrimize kazandırılmaktadır. Kentsel dönüşüm şehrimizde tüm hızı ile devam etmekte, eski binalar yerine güvenilir, sağlam yapılar yapılarak Bursa halkının güvenliği sağlanmaktadır. Bursa Emlak portföyünde bu özelliklere dikkat etmektedir.

Satılık ya da kiralık daireler ve işyerleri, yeni fotoğrafları, bilgilendirici içerikleri ve fiyatları ile ayrıntılı olarak Bursa Emlak tarafından sizlere sunulmuştur. İster öğrenci olun ve kiralık küçük metrekarelere sahip daire arayın, ister yerleşmek amacı ile geniş lüks, merkezi yerde bir daire arayın, isterseniz de yatırım amaçlı uygun fiyatlı bir daire tercih edin. Bursa Emlak geniş portföyü sayesinde istediğiniz gibi bir konut sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Sitemizi inceleyip, daireler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ya da istediğiniz özellikleri bize bildirirseniz sizin yerinize biz araştırırız. Siz telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım. Bursa emlak sektöründe önde gelen bir firma ile çalışmanın mutluluğunu yaşayın. Kolayca ve zahmetsizce arzu ettiğiniz gayrimenkulü satın alın, aradığınız kiralık evi kısa sürede bulun. Bursa ilimize dışarıdan gelip yerleşecekseniz, daha gelmeden işyerinize yakın ve uygun fiyatlı aradığınız daireyi size sunalım. Portföyümüze sürekli yeni satılık ve kiralık işyeri, ev ya da daire eklendiğinden dolayı sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Nilüfer Satılık Arsa
Nilüfer Konut Projeleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır