SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa İnşaat ProjeleriBursa İlinde Kentsel Dönüşümde İnşaat Projelerinin Yeri

Bursa ekonomisi ve nüfusu ile ülkemizin en büyük yerleşimlerinden biridir. Ülkemizin gelişmesi ve büyümesi ve gelişmesi ile beraber Bursa ilimizde büyümüş ve gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Ülkemiz ve ilimiz adına bu gelişimin en çok hissedildiği sektör ise inşaat olup ülkemizin her köşesinde büyük inşaat projeleri başlamış ve deyim yerinde ise ülkemiz yeniden inşa edilme sürecine girmiştir.

Bursa ilinin inşaat sektöründe gelişmesinin mimarı olan Bursa İnşaat Projeleri başarılı ve tam anlamıyla üstün mimarlık projeleridir. Bu projelerde Bursa ilinde yaşayan insanların konut ve evlere bakış tarzları değişmiş ve modern dünyanın bize sağladığı tüm olanaklardan bu inşaat projelerinde yararlanılmıştır. İnsanların bir inşaat projesinden beklentilerin fazlasıyla karşılanacağı bu projelerde aynı zamanda son derce dayanıklı ve doğal afetlere karşı bütün önlemlerin alındığı binalar inşa edilmektedir.

Ülkemizde son dönemde özelliklede deprem kuşağının çok olduğu bir coğrafyada bulunmamız nedeni il bütün illerde başlanılan kentsel dönüşüm projeleri Bursa ilinde de startı verilmiştir. Bursa ilinde kentsel dönüşüm projesinin başarıya ulaşmasında Bursa İnşaat Projeleri önemli bir rol üstlenmiştir.

Bursa İnşaat Projeleri ile bu ilde var olan ve dayanıksız evlerin yerini yeni ve modern mimari tarzda inşa edilen ve özelliklede dayanıklı evler almıştır. Ayrıca eski konut tiplerinin yerini yeni site tarzı ve güvenlik önlemlerinin üst düzeyde olduğu ve bir ailenin çocukları ile beraber huzur ve güven içerisinde oturabilecekleri alanlara dönüşmüştür.

Bursa Gayrimenkul
Bursa Emlak

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır