SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Daire Satın AlırkenDaire Satın Alırken
İnşaat sektörü gün geçtikçe daha çok talep gören bir sektör olup, beklentiler arttıkça kendini daha da geliştirip, güçlendirmiştir. İster yatırımlık, ister kullanmak üzere birçok kişi ya da kurum bu sektöre ilgilerini günden güne arttırmaktadır. Daire satın alırken, dairenin konumu, büyüklüğü, kullanım alanları gibi bazı yönleri ile değerlendirilmektedir. Çoğunlukla boydan cam, ısıtma sistemi, site olup olmaması, dairenin konumu, dış cephe sistemleri ve bunun gibi özelliklere bakılır.

Özellikle son zamanlarda öne çıkan gökdelen tarzında çok katlı ve balkonsuz lüks konutlara ilgisi olanların tercih etmekte olduğu ve daha çok hem estetik, hem şık ve rahat kullanımı ön planda tuttukları görünmektedir. Fakat bunun yanında daha az katlı ve balkonlu daire satın alırken daha mütevazi ve rahat kullanımı amaçlayan bir talep dikkat çekmektedir.

Bunların yanı sıra villa ve bunun gibi daha çok müstakil tarzı evlerde her zaman ilgi görmektedir. Kendine ait bahçe tarzında bir alan ve yine tamamen kendi istekleri doğrultusunda yaşanacak bir mekan olması yine ilginin asıl sebeplerinden olmaktadır.

Teknoloji ile birlikte değerlendirildiğinde, daha da kendini geliştiren bir sektörde daire satın alırken isteklere, beklentilere cevap verecek bir tercih yapılması muhtemelen daha doğru olur. Şehrin kalabalığından ve sıkışıklığından bunalan kişilerin daha çok sakin ve yeşil alanı olan yerleri tercih edebileceği gibi şehir ile iç içe modern ve rahat yaşayacakları projeleri tercih ettiklerimde aynı rahatlığa kavuşacaklardır. Hem sağlık için hem de dört mevsim kendi bulunduğu yerde yüzmek isteyenler için havuzlu, spor salonu olan konutlarda tercih edilenler arasındadır.

Gelecekte teknoloji ile birlikte daha çok tercih alanları genişleyecek, bununla birlikte daire talepleri daha da artacaktır.

Daire Satın Alırken
Dış Cephe Yalıtımı

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır