SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Dış Cephe YalıtımıBinalara Uygulanan Dış Cephe Yalıtımı Sayesin De, Isı Kayıpları Önlenebilir
Yapıların, mevsim şartlarına bağlı olarak ısı farklılıklarından etkilenmesini önlemek amacı ile bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanmasına dış cephe yalıtımı denir. Bu yöntem, aynı zamanda ses izolasyonu da sağlar.

Yapılardaki ısı kayıplarının büyük bir bölümü, dış cephelerden kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı, yapıların dış kabuğunun korunması, enerji kayıplarının önlenmesinde büyük önem taşımaktadır. Dış cephe yalıtımı sayesinde, hem ısı hem de su yalıtımı sağlanmış olur. Yapının her tarafında, ısının eşit şekilde dağılımı sağlanmış olur. Böylece, binada sakinlerinin, konforlu ve rahat bir şekil de yaşamaları sağlanmış olunur. Isı kazançları sağlandığı gibi, ısı kayıpları da engellenmiş olur. Bunun sonucunda, hem ev ekonomisine, hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlanır.

Binalarda yapılan dış cephe yalıtımı sayesin de, yoğunlaşma sebebi ile duvarlarda meydana gelebilecek küf ve mantar oluşumunun önüne geçilmiş olunur. Binanın nefes alması sağlanır. Kar ve yağmur sularının içeri sızması önlenir. Ayrıca, su yalıtımı da sağlandığı için, duvarlarda meydana gelebilecek çatlakların oluşumunu da engeller. Binayı dış etkenlerden korur. Ses yalıtımı sayesinde, gürültüyü önler. Bu da yaşam kalitesinin artmasına ve konforlu yaşamın oluşmasına neden olur.

Yakıt tasarrufu sağlandığı için, çevreye verilebilecek zararlar da en aza indirgenir. Böylece çevre korumasına katkı sağlanmış olunur. Yapılarda kullanılan bu tür yalıtımlar, binanın ömrünü uzatır.

Nilüfer Satılık Ev Tipleri
Satılık Daire

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır