SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Nilüfer Daire FiyatlarıYEŞİL BURSA'NIN MODERN SEMTİ NİLÜFER

İkamet edeceğimiz semtin seçimi çok önemlidir. Aileler çocuklarını mutena semtlerde yetişmesini ister, güzel okullarda okutup, oyun alanlarının da bulunduğu yerleşim bölgeleri ararlar.

Bursa'nın Nilüfer ilçesi son derece modern, şehir planlaması, projeleri ve özenli yapılan siteleri, yolları ve yeşil alanları ile ideal bir yerleşim bölgesidir. Mimari açıdan son derece estetik görünümlü, iç ve dış dekorasyonunda da bir o kadar özenli inşa edilmiş fonksiyonlu binalardır. Tek tek binalar, ya da birkaç villa olarak değil de modern siteler halinde içinde market, spor tesisleri, oyun alanları ve dinlenme mekânlarının bulunduğu kendi başına mini bir şehir görünümündedir.

Nilüfer daire fiyatları, dairenin kaç katlı binada, kaçıncı katta ve cephesi göz önünde tutularak belirlendiğinden değişmektedir. Ayrıca; oda sayısı, ortak kullanım alanları ve diğer ekstraları göz önünde bulundurularak nilüfer daire fiyatları belirlendiğinden farklı fiyatlarda, farklı özellikleri bulunan daire seçenekleri arasından kendimize uygun olanı seçebiliriz. Her şeyden önce aydınlık ve ferah daireler cam dizaynının çok kullanıldığı bir yapıya sahip olduğundan tercih edilmektedir.

Kullanılan tüm malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olması, depreme dayanıklılık kurallarına uyulması ve özellikle de çevre peyzajı ile yeşilin göz kamaştırdığı bu mini şehir görünümlü siteler güvenlik konusunda da son derece donanımlı ve güvenilirdir. Nilüfer daire fiyatları sanıldığı kadar uç rakamlar değildir. Konforlu, güvenli ve sağlıklı ortamlarda bir yaşamı herkes hak eder. Siz de bu son derece modern daireleri görmeden karar vermemelisiniz.

Bursa İnşaat Projeleri
Bursa İnşaat Firmaları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır