SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Nilüfer Konut ProjeleriNilüfer Konut Projeleri İle Çağa Ayak Uydurun

Gayrimenkul sektöründe müşteri güvenini öncelikli olarak dikkate alan ve profesyonel, müşteri hizmetlerini kaliteli ve hızlı sunabilen emlak firmaları öncelikli olarak tercih edilmelidir. Emlak firmaları öncelikle güveni ve kaliteyi misyonları haline getirmelidir.

Nilüfer konut projeleri, Bursa’da ürün seçeneklerini genişleterek istikrarlı ve sürekli bir büyümeyi hedeflemektedir. İş birliğine açık olmak, girişimci ve yenilikçi olmak, güvenilir olmak, hızlı çözümler üretmek, çevreye ve insanlara saygılı olmak, sorumlu ve yetkin olmak Nilüfer konut projeleri için vazgeçilmez değer unsurlarıdır. Günümüzde yeni nesil yapılarda, kullanılan malzeme açısından olsun, iç ve dış dekorasyon açısından olsun fonksiyonelliği bakımından birçok farklılıklar göze çarpmaktadır. Artık estetik de ön plana çıkmış, dış cephe tasarımları özellikle değer kazanmış ve geliştirilmiştir.

Yapılar adeta dış cepheleri açısından birbirleriyle yarışır hale gelmişlerdir. Durum böyle olunca inşaat sektörü git gide artan önemiyle büyük gelişme kaydetmiş, pek çok inşaat şirketi ortaya çıkmıştır. İnşaat şirketleri birbirleriyle yarışır olmuş, özellikle görselliğe büyük önem verilmeye başlanmıştır. Bireyler ihtiyaçlardan ziyade ihtiraslarına yönelince, beklentiler ve standartlar yükselmiş, dekorasyon ve mimari daha da önemli hale gelmiştir. Örneğin, eskiden binaların dışa taş, duvar olurken; günümüzde boydan boya şık, cam tasarımlı binalar tercih edilir olmuştur.

Binaların dış cephe görünümü, farklı renk tonları kombinasyonlarının bir araya getirilmesiyle, değişik tekniklerin uygulanması sonucu adeta göz kamaştırır hale gelmiştir. Kat sayıları, yapılacağı bölgeye göre değişiklik gösterdiğinden, bazı yerlerde çok yüksek olmayan binalar yapılırken kimi yerlerde de bulutlara kadar yapılan gökdelenler bulunmaktadır. Nilüfer konut projeleri, gerçekleştirdikleri her projede çağdaş yaşam koşullarına uygun, en güzel tasarımları ortaya koymaktadır.

Nilüfer Daire Fiyatları
Bursa İnşaat Projeleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır