SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Nilüfer Satılık ArsaBedavadan Biraz Pahalı

Size Özel bir kampanya ile arsamızı satışa sunmuş bulunmaktayız. Bu fırsat ayağınıza kadar gelmişken hemen davranın derim. Nilüfer Satılık Arsa daima sizin iyi bir mekânda ev yapmanızı veya bahçe kurmanızı ister. Tabi ki sizde güzel bir evde oturmak ve bahçede piknik veya mangal yapmak istersiniz. Hem ucuz hem de uygun fiyata arsalar sizi bulmuşken kaçırmadan gelin. Kim güzel bir manzara çerçevesinde bir mekânda kalmak istemez ki.

Sizin de hayaliniz varsa bahçe veya bir ev yapmak istiyorsanız burası güzel seçim. Nilüfer Satılık Arsa daima uygun daima güzel bir yaşam sunmak için size yardımcı olacaktır. Tabi ki güzel bir yaşamı hak ediyorsunuz. Bizler Sizleri düşündüğümüz için çok güzel fırsatlar sunuyoruz. Sizin tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak bu kampanya bitmeden yararlanmanız. Tek temennimiz sizlere güzel bir yaşam sunmak. Haydi, şimdi fırsatlarımızdan yararlanma zamanı. Nilüfer Satılık Arsa tek tercihiniz olsun. Çünkü kaliteli arsayı sadece burada bulabilirsiniz. İlerde değerlenebilir nitelikte arsalarımız mevcuttur. En kısa sürede bizlere ulaşıp bizimle irtibata geçerseniz sizler için elimizden geleni yaparız.

Biz size en uygun hizmeti vermek için çalışıp çabalıyoruz. Unutmamanız gereken bir şey var acele etmeniz ve ulaşabildiğiniz en kısa sürede bizle irtibata geçmeniz. Hem arsadan kar etmek hem de arsanın değer kazanması size ne çağrıştırıyor. Tabi ki de Sizin istediğinizde bu. Alacağınız arsa hem değer kazansın hem de ilerde size kazanç sağlasın. Ekmek istemez su istemez. En karlı işin arsa almak olduğunu unutmamanızı isterim. Hayırlı Günler geçirmeniz Dileğiyle.

Satilik Evlerin Genel Özellikleri
Nilüfer Konut Projeleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır