SATIŞ  OFİSİ

  0224 543 0 543

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

Çimenli

Nilüfer'de Bulunan Çimenli Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Nilüfer Satılık DaireNilüfer'de Ev Derdine Son
1992 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren firma, gün be gün müşteri sayısını arttırmaktadır. Uzman ve deneyimli teknik kadrosuyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmuştur.

Her gün binlerce firma satılık ve kiralık daire ilanları vermektedir. Lakin bu noktada inşaat sektöründen gelen uzun yılların deneyimi önemli bir husustur. Yıllardır bu konuda uzmanlaşan firma, yapı müteahhitliği alanında da kendine başarılar sağlamaya devam etmektedir. Kısa zamanda kurduğu profesyonel ekiple beraber proje sunumlarına ve satışlarına başlamıştır. Nilüfer satılık daire arayan tüm müşteriler gözü kapalı bu firmaya güvenebilir. Daha önce gerçekleşen ve ileride devam edecek projeler internet sitesinden görülebilir.

Nilüfer satılık daire konusunda Bursa'da hızla ilerleyen firma bünyesinde çalışan profesyonel çağrı merkezi uzmanlarıyla her daim sizin yanınızdadır. Çağı doğru okuyan ve ondan haberdar olan bir anlayışla firma sürekli kendini yenilemektedir. Ayrıca firmayı facebook, Twitter gibi sosyal medya araçlarından takip etmek de mümkündür.

Ev almak ciddiye alınması gereken bir iştir. Yaşamınızı geçireceğiniz yer olarak oturduğunuz evi nerden alacağınız da önemli bir konudur. Nilüfer satılık daire konusunda son derece artan müşteri sayımız ve referanslarla bu konuda güvenilirlik ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca bu sektörde fiili çalışmış ve birçok deneyimi olan bir firma olarak güvenle seçiminizi bizden yapabilirsiniz. Sitemizden her türlü daireye bakabilir ve mail ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Satilik Evlerin Genel Özellikleri
Kiralık Daire

İLETİŞİM

 • (+90) 224 543 0 543
 • info@cimenliinsaat.com
 • www.cimenliinsaat.com

 • Halitpaşa Mahallesi, 2.Yamaç Sokak,
  16950 Mudanya / BURSA
© Çimenli 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır